Chcete k nám?

Podívejte se, jak se k nám přihlásit na volnou pozici. Není to nic složitého.

01

Zájem o místo

Pokud najdete v seznamu volných pozic svou práci snů, stačí se přihlásit do výběrového řízení. Jak na to? Je to jednoduché – vyplníte on-line dotazník, přiložíte životopis, motivační dopis a odešlete. Hotovo.

02

Pohovory, výběrové řízení

Co nejdřív se vám ozveme a pozveme vás na pohovor. Ten většinou mívá dvě kola. V tom prvním si popovídáte s našimi kolegy z HR, kteří se starají o zaměstnance. O čem bude řeč? O vás, o vašich odborných znalostech, můžete se setkat i s on-line psychologickými testy, případovými studiemi nebo řešením modelových situací. Zároveň se dozvíte, jak to u nás chodí, jaká je pracovní náplň pozice, něco o společnosti, firemní kultuře a tak dále.

Pokud jste v prvním kole našli společnou řeč, je na řadě druhé kolo, ve kterém se poprvé potkáte se svým potenciálním nadřízeným nebo členem týmu. Tady se budou probírat detaily, na které v prvním kole nedošlo.

03

Nabídka pozice

Povedlo se? Hurá! V tom případě se můžete těšit na písemnou nabídku pracovní pozice.

04

Pracovní smlouva

Pokud vám nabídka vyhovuje, zbývá už jen podepsat pracovní smlouvu (to se dělá nejpozději v den nástupu do zaměstnání). A to je všechno – vítejte na palubě!

Kontakt: zamestnani@t-mobile.cz  

Pár tipů od našich personalistů:

  • je dobré se na pohovor připravit
  • buďte přirození a aktivní – ptejte se, zjišťujte
  • pokud máte dokumenty, reference nebo ukázky svých prací, určitě je vezměte s sebou, zajímají nás!

Drobečková navigace:

Home Chcete k nám