Volná místa

Specialista/ka procesů

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu procesů rámcových smluv a zákaznických řešení.

Hlavní náplň práce:

• Příprava procesů pro nestandardní obchodní případy v oblasti ICT služeb.
• Spolupráce a příprava designu procesů existujících či nových ICT služeb (Datová centra, Cloud, Managed služby).
• Zlepšování již zaběhnutých procesů jak z pohledu zákazníka tak v rámci interního zpracování ve Společnosti.
• Zajistit aktuálnost popsaných procesů – v souladu s procesním řízením společnosti.
• Účastnit se celofiremních projektů jako zástupce prodejních a pečovacích kanálů.
• Koordinovat činnosti a zdroje v rámci CSS oddělení pro úspěšné spuštění nových služeb, produktů, procesů a systémových změn.
• Definovat a zadávat požadavky na fungování IT systémů a aplikací.
• Příprava podkladů pro školení prodejních a pečovacích kanálů včetně realizace školení
• Zajistit komunikaci směrem k zákazníkům i interně v rámci Společnosti.
• Přispívat k zákaznické spokojenosti a snižování stížností.

Požadovaná kvalifikace:

• VŠ – min. 2 roky praxe v oblasti procesního či projektového řízení
• SŠ – min. 4 roky praxe v oblasti procesního či projektového řízení
• Zájem o nové technologie a snaha se učit v oblasti ICT
• AJ na komunikativní úrovni, slovem i písmem
• MS Office (Word, Excel, Power point, Project, Visio, Outlook), Enterprise Architect výhodou,
• Velmi dobré komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
• Silná zákaznická orientace
• Koncepční a analytické myšlení
• Samostatnost a koordinační dovednosti
• Pečlivost a smysl pro detail
• Schopnost vidět věci v souvislostech

Nabízíme:

• Práci v silné mezinárodní společnosti
• profesní rozvoj, možnosti kariérového růstu
• Širokou nabídku plošných zaměstnaneckých výhod a výběru nadstandardních benefitů v oblasti sportu, kultury, volného času, vzdělávání a lékařské péče.

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.

Drobečková navigace:

Home Detail pozice