Volná místa

Senior právník ochrany osobních údajů

Chcete se pohybovat v prostředí vývoje inovativních produktů a zajišťovat jim právní podporu? Zajímají vás právní aspekty ochrany osobních údajů, Big Data, Internet of Things, robotizace, poskytování služeb v cloudu? Je pro vás důležitá práce v přátelském a inspirativním prostředí a nebojíte se přesahu disciplíny ochrany osobních údajů do ostatních právních a regulačních otázek?

Hledáme kolegu do expertního týmu pro právní, soutěžní a regulatorní otázky, který bude intenzivně spolupracovat s pověřencem pro ochranu osobních údajů (DPO).

Mezi vaše běžné úkoly bude patřit:

- Účast se na vybraných národních i mezinárodních projektech, aktivní participace a právní podpora s ohledem na ochranu osobních údajů při tvorbě nových produktů a služeb.
- Zajišťování smluvní agendy v oblasti ochrany osobních údajů, koordinace a připomínkování všech typů smluv a dohod mezi naší společností a třetími stranami.
- Zastupování společnosti v různých právních záležitostech, při soudních jednáních a při jednáních před správními a kontrolními úřady.
- Zajišťovat, aby byly jednotlivé útvary a týmy v rámci společnosti byly informovány o požadavcích na ochranu osobních údajů stanovených v právních předpisech, interních předpisech společnosti i celého koncernu Deutsche Telekom.
- Udržovat a kontrolovat procesy, služby a činnosti k zajištění kvalitativních standardů v oblasti ochranu osobních údajů.

Job skills:

- Vysokoškolské právní vzdělání
- Právní praxe 3-5 let
- Strategické a business uvažování
- Schopnost efektivně pracovat v anglickém jazyce
- Zkušenost v oblasti ochrany osobních údajů podmínkou
- Zkušenosti z telekomunikačního sektoru nebo IT sektoru velkou výhodou.
- Vysoké komunikační, koordinační a negociační schopnosti

Co pro vás máme?

Práce ve firmě, která je posedlá novými technologiemi, má spoustu výhod. A nejen takových těch klasických (5 týdnů dovolené, stravenky, pravidelné bonusy…). Když totiž budete chtít, můžete u nás klidně pracovat z domova, vyberete si benefity podle svého gusta nebo pořídíte pro rodinu a přátele volání i internet za lepší cenu. Samozřejmě podporujeme i zdravý životní styl – pořádáme den zdraví, máme lekce jógy i tradiční T-Mobile běh. A pokud si k nám přivedete kolegu, se kterým si plácneme, dostanete od nás odměnu navíc. Toho zajímavého se ale samozřejmě najde mnohem víc…

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.
Veronika Šebková

Drobečková navigace:

Home Detail pozice