Volná místa

Péče o VIP zákazníky - bez prodejů (Louny)

Hledáte práci, která bude mít smysl a bude Vás bavit? My Vám nabízíme pozici na seniorské úrovni v mezinárodní společnosti, kde za sebou každý den uvidíte spokojené zákazníky.

Koho hledáme?

Pozitivního člověka s ukončeným středoškolským vzděláním, který má v sobě cit pro potřeby zákazníků. Protože přesně takoví jsme my – stále se snažíme být nejlepší, inovovat a poskytovat našim zákazníkům péči na té nejvyšší úrovni. Aby naši zákaznici měli podporu pro všechny svoje podnikatelské aktivity, pracujeme na osmi hodinové směny od 8:30 do 17:00 v pracovní dny (pondělí až pátek). Víkendy jsou volné.
Pokud rádi pracujete s počítačem, je vám blízká komunikace s lidmi po telefonu nebo emailem a nebojíte se převzít zodpovědnost a samostatně rozhodovat, tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Co u nás budete dělat?

Budete se starat o potřeby a přání našich největších top business zákazníků tak, aby se upevňovaly naše vzájemné vztahy a aby naši obchodní partneři získali služby na prémiové úrovni. Se zákazníky budete v telefonickém nebo e-mailovém kontaktu, podle toho, který způsob komunikace preferují. Vaším úkolem bude naslouchat potřebám zákazníka, umět je správně vyhodnotit a vyřešit samostatně nebo ve spolupráci s jinými odděleními firmy. NEBUDETE PRODÁVAT, o to se postarají jiní. :-) Vaším úkolem bude o zákazníka pečovat!

Co Vám nabízíme?

Práci v mezinárodní společnosti, která je lídrem na trhu a pomáhá i svým zaměstnancům kariérně růst.
Pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00, takže volný čas budete mít plně pod kontrolou. Variabilní složku k základnímu platu, která Vám zajistí, že za svoji dobrou práci dostanete adekvátní odměnu.
Po zapracování budete mít k dispozici ročně 10 000 Kč na benefity a bude jenom na Vás, jak si je užijete. Neomezený tarif s 15 GB dat, telefon, stravenky a slevy pro rodinu jsou samozřejmostí.
Pojďte se potkat, pošlete nám svůj životopis!

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.
Michaela Pochová

Drobečková navigace:

Home Detail pozice