Volná místa

Specialista cloudových služeb

Do týmu provozu cloud a ICT služeb hledáme na pozici senior specialisty kolegu, který by zapadl do teamu provozujicího infrastrukturu a služby zákaznických řešení a veřejného cloudu.

Náplň práce:

správa prostředí pro poskytování služeb cloud computingu
spolupráce na návrhu a realizace zákaznických řešení
realizace služeb s přidanou hodnotou
testování nových technologií při zavádění do provozu

Co požadujeme:

zkušenosti s virtualizací na VMware platformě, VCP výhodou
znalost administrace Windows nebo Linux na úrovni RHCE
orientace v sítích na úrovni CCNA nebo CCNP
komplexní znalost IT infrastruktury
analytické a komunikační dovednosti
dobrá znalost technické angličtiny

Co nabízíme:

5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna + 1 den pro dobrý skutek
Služební telefon a služební tarif
Stravenková karta
Sleva na služby TMCZ a na zboží od našich partnerů
Cafeterie
Penzijní připojištění

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.

Drobečková navigace:

Home Detail pozice