Volná místa

SENIOR PUBLIC AFFAIRS SPECIALIST

Popis pozice:

• Podpora při vytváření a prosazování regulatorní strategie společnosti směrem k následujícím cílovým skupinám: zákonodárci, státní administrativa a obchodní sféra
• Organizace a zajištění "Public Affairs - Government Relations" činností v souladu se strategickými cíli společnosti
• Monitorovat vývoj právního a regulačního prostředí v ČR a EU
• Spolupráce a prosazování zájmů společnosti v asociacích a jiných zájmových sdruženích zejména v oblasti telekomunikací
• Průběžné monitorování možností čerpání finančních prostředků ze strukturálních fondů EU, koordinace účasti společnosti na relevantních operačních programech
• Spolupráce s jinými odděleními a s externími stakeholdery: Parlament ČR, ÚV, MPO, ČTÚ, Evropská komise apod.

Požadavky:

• Min. SŠ vzdělání
• 3-5 let praxe na obdobné pozici (oblast public affairs nebo regulatory affairs)
• Výborná znalost anglického jazyka, schopnost prezentace v angličtině
• Dobrá znalost českého legislativního prostředí, případně přímé výhodou
• Základní znalost evropského legislativního procesu, přímé zkušenosti z Bruselu výhodou
• Znalost telekomunikační regulace a související legislativy nebo schopnosti absorbovat komplexní telekomunikační témata
• Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
• Samostatnost a schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna + 1 den pro dobrý skutek
• Služební telefon a služební neomezený tarif
• Stravenková karta
• Zdravotní péče
• Sleva na služby TMCZ a Slevy na zboží od našich partnerů
• Systém Cafeterie
• Penzijní připojištění

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.
Veronika Šebková

Drobečková navigace:

Home Detail pozice