Volná místa

Obchodní zástupce - akvizice, VYSOČINA

Hledáme zkušené obchodníky, kteří vyhledávají obchodní příležitosti a budou partnery/konzultanty pro naše zákazníky.

Náplň práce:

• Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků
• Účast ve výběrových řízení v oblasti malých a středních firem
• Vaším úkolem bude monitorovat situaci na trhu v regionu středních Čech a Prahy
• Podílet se na přípravě prodejní strategie a marketingových aktivit v daném regionu
• Připravovat obchodní prezentace a další prodejní nástroje
• Poskytovat informace o nových službách společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.

Očekáváme:

• 1 - 2 roky zkušeností s aktivním prodejem
• MS Office
• Živnostenský list
• Vlastní automobil, PC s připojením na internet
• Znalost produktů a služeb z oblasti telekomunikací výhodou
• Dynamický přístup ke své práci a novým trhům
• Silnou motivaci ke svému dalšímu profesnímu rozvoji, samostatnost.

Nabízíme:

• Velmi dobré finanční ohodnocení zahrnující fixní část
• Tým administrativních asistentek
• Možnost profesního růstu
• Kompletní proškolení a možnost dalšího vzdělávání.
• Mobilní telefon
• Zázemí nadnárodní společnosti

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.
Aneta Keňová

Drobečková navigace:

Home Detail pozice