Volná místa

SPECIALISTA DATOVÝCH SLUŽEB

Pracovní náplň:

Odpovídá za konfiguraci a instalaci elementů sítě pro veřejné datové služby.
Poskytuje technickou podporu SMC, servisním a instalačním technikům.
Podílí se na plánování technických prostředků řídícího střediska a řízení datové sítě.
Poskytuje technickou podporu operátorům sítě a podporu zákaznických řešení.
Rozborem poruchových stavů zařízení navrhuje příslušna řešení.
Podílí se na údržbě a aktualizaci databáze konfiguračních dat.
Sleduje trendy v oblasti datových služeb a aplikuje je.
Vzdálená konfigurace a provozní správa IP prvků produkční datové sítě
Spolupráce při návrhu a realizace zákaznických konfiguračních změn.

Požadovaná kvalifikace:

VŠ/SŠ technického směru: telekomunikace, datové sítě
2 roky v oblasti správy IP sítové infrastruktury, přehled v oblasti IP technologií, Internetu a datových L2 a L3 sítí
Dobrá znalost řízení aktivních prvků datových sítí, zejména technologie Cisco Systems
Zkušenosti s routovacími protokoly BGP, OSPF, IS-IS
Znalost principů a technologie L2 a L3 QoS na Cisco zařízeních
Znalost technologií MPLS
Zkušenosti se správou rozsáhlých sítí
Dobrá znalost dohledových systémů IP prostředí
Znalost anglického jazyka na dobré úrovni.

Nabízíme:

Práci v silné mezinárodní společnosti
Profesní rozvoj, možnosti kariérového růstu
Širokou nabídku plošných zaměstnaneckých výhod a výběru nadstandardních benefitů v oblasti sportu, kultury, volného času, vzdělávání a lékařské péče.

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.

Drobečková navigace:

Home Detail pozice