Staň se vývojářem/analytikem v T-Mobile

Asi Ti nemusíme T-Mobile příliš představovat :-) Jsme jedničkou na českém mobilním trhu a a věříme, že technologie má lidem hlavně zjednodušovat a zpříjemňovat život. Nejsme žádná zkostnatělá společnost – neustále se snažíme přinášet novinky pro naše zákazníky. Pokud se orientuješ v technologiích, nebojíš se dynamického prostředí, jsi zvídavý/á a chceš pochopit, jak fungují telekomunikační služby, určitě bys k nám zapadnul/a.

Co u nás budeš dělat?

Zajímají Tě telekomunikace nebo IT? Nechceš sedět celý den na schůzkách a dělat prezentace? Chceš mít hodně technickou roli a šanci učit se od zkušených expertů? Právě na této pozici budeš mít šanci podílet se na realizaci nejnovějších řešení pro zahraniční zákazníky nebo migraci služeb na nové technologie. Zároveň si můžeš vyzkoušet i konfiguraci parametrů přímo na produkčních platformách. Ze začátku pro Tebe možná bude trochu výzvou pochopit, jak fungují naše komplexní služby nebo naučit se pracovat se všemi nástroji, ale my Ti dáme k dispozici zkušené kolegy, kteří Ti pomůžou rychle zapadnout do týmu. Naši lidé pracují ve scrumu, takže Ti nikdo nebude bránit, aby sis i z ostatních rolí zkusil to, co Tě bude bavit.

Co bychom chtěli od Tebe?

Zkušenosti s vývojem software (např. během studia nebo vlastní projekty)
Alespoň základní znalost programování a SQL
Schopnost domluvit se anglicky nebo německy
Ochotu a chuť učit se nové věci
Komunikační dovednosti, analytické schopnosti
Samostatnost, schopnost pracovat v týmu

Co Ti nabízíme?

Dobrou partu kolegů :-)
Flexibilní pracovní dobu, home-office (1 den týdně)
Školení
Neomezený tarif a špičkový telefon každé 2 roky
Stravenky
5 týdnů dovolené ročně + 2 dny osobního volna
Kanceláře v příjemném prostředí s vynikající dostupností v centru Prahy – Metro Flora nebo Roztyly
Slevy u partnerů počínaje fitness, kulturou, ... a konče slevami na nákup nových automobilů
A mnoho dalšího :-)

Nemáme rádi zdlouhavá výběrová řízení, takže nic nevyplňuj a pošli nám jen jednoduchý životopis na e-mail tomas.hubrt@t-mobile.cz a my už se Ti ozveme.

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.
Kryštof Šneberk