Volná místa

Senior Security Services Specialist

Popis pozice:

•Konfigurace, provoz a troubleshooting ICT Managed služeb jako je Firewall, LAN a WiFi
•Spolupráce na designu technických řešení bezpečnosti a síťové infrastruktury
•Technická podpora nestandardních zákaznických řešení
•Implementace nových služeb a produktů
•Práce na projektech a koordinace v rámci týmu

Cílové platformy: FortiNet, CheckPoint, Cisco, Huawei a Aruba

Požadavky:

Schopnost práce v týmu
Ochota učit se nové věci
Odpovědnost, spolehlivost, samostatnost a odolnost vůči stresu
Znalost Angličtiny umožňující komunikaci se zahraničními zákazníky

Požadované technické znalosti:

Konfigurace FW alespoň jednoho uvedeného výrobce
TCP/IP
Switching a routing (včetně dynamického)

Výhodou:
Znalost SSL/TSL a CA
Certifikace: Cisco CCNP, Fortinet NSEx, CheckPoint CCSA/CCSE

Nabízíme:

5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna + 1 den pro dobrý skutek
Služební telefon a služební tarif
Stravenková karta
Sleva na služby TMCZ a na zboží od našich partnerů
Cafeterie
Penzijní připojištění

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.

Drobečková navigace:

Home Detail pozice