Volná místa

Osobní konzultant pro business zákazníky (Praha)

Hledáte práci, která bude mít smysl a bude Vás bavit? My Vám nabízíme pozici v mezinárodní společnosti, kde za sebou každý den uvidíte spokojené zákazníky. Odměnou Vám bude nejenom férová mzda, ale také pochvalná vyjádření našich zákazníků.

Koho hledáme?

Pozitivního člověka s ukončeným středoškolským vzděláním, který má v sobě cit pro potřeby zákazníků a dělá mu radost, když může někomu pomoci. Protože přesně takoví jsme my – stále se snažíme být nejlepší, inovovat a poskytovat našim zákazníkům péči na té nejvyšší úrovni. Aby naši zákaznici měli podporu pro všechny svoje podnikatelské aktivity, pracujeme na osmi hodinové směny od 8:30 do 17:00 v pracovní dny (pondělí až pátek). Víkendy jsou volné.
Pokud rádi pracujete s počítačem, je vám blízká komunikace s lidmi po telefonu nebo emailem a nebojíte se převzít zodpovědnost a samostatně rozhodovat, tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Co u nás budete dělat?

Budete se starat o potřeby a přání našich top business zákazníků tak, aby se upevňovaly naše vzájemné vztahy a aby naši obchodní partneři získali služby na prémiové úrovni. Se zákazníky budete v telefonickém nebo e-mailovém kontaktu, podle toho, který způsob komunikace preferují. Vaším úkolem bude naslouchat potřebám zákazníka, umět je správně vyhodnotit a vyřešit samostatně nebo ve spolupráci s jinými odděleními firmy. Nebudete prodávat, o to se postarají jiní. :-) Vaším úkolem bude o zákazníka pečovat!

Co Vám nabízíme?

Práci v mezinárodní společnosti, která je lídrem na trhu a pomáhá i svým zaměstnancům kariérně růst. Žijeme hodnotami, které nás všechny spojují. Zkuste to i vy, přidejte se a začněte psát svůj vlastní příběh v T-Mobile!
Pravidelnou pracovní dobu od 8:30 do 17:00, takže volný čas budete mít plně pod kontrolou. Variabilní složku k základnímu platu, která Vám zajistí, že za svoji dobrou práci dostanete adekvátní odměnu.
Po zapracování budete mít k dispozici ročně 10 000 Kč na benefity a bude jenom na Vás, jak si je užijete. Neomezený tarif s 20 GB dat, telefon, stravenky a slevy pro rodinu jsou samozřejmostí.

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.
Aneta Kabátníková

Drobečková navigace:

Home Detail pozice