Volná místa

PRODUCT MANAGER V TÝMU CONSUMER IOT HUB

Co budete dělat:

- Budete se podílet na řízení produktů v oblasti Internetu věcí pro residentní zákazníky
- Zároveň zodpovědná/ý za produktový vývoj služby Chytré auto
- Spolupodílet se na vyjednávání u dodavatelů
- Zodpovídat za spouštění produktů v rámci zemí Deutsche Telekom – Evropa vč. T-Mobile ČR
- Úzce spolupracovat s odděleními v jednotlivých zemích DT-EU
- Účastnit se mezinárodních pilotů a podporovat je
- Komunikovat s jednotlivými zeměmi skupiny DT a pomáhat řešit jejich problémy
- Hledat možné úpravy, provádět analýzy, monitoring a benchmark produktů
- Aktivně se účastnit a pomáhat na akcích např. mezinárodní workshop

Co byste měl/a umět, znát:

- Znalost problematiky Internetu věcí, všeobecný přehled o existenci řešení/služeb
- Zkušenost v produktovém managementu, marketingu
- Komunikativní osobnost
- AJ podmínkou v písemné i mluvené podobě
- Schopnost koordinace více aktivit najednou
- Samostatná práce, orientovaná na výsledek
- Analytické uvažování, schopnost propojovat věci (vyšší perspektiva)
- Předpoklad cestování v rámci EU
- Prezentační schopnosti v anglickém jazyce

Co Vám nabízíme:

- Smlouvu na dobu určitou po dobu zástupu mateřské dovolené
- Práci na inovacích v mezinárodním prostředí
- Fajn partu, která chce něčeho dosáhnout a postavit úplně nový business na nohy
- Určitě nenabízíme nudu :)
- Pracovní pomůcky jako notebook, mobilní telefon
- Řadu zaměstnaneckých výhod – např. 5 týdnů dovolené a 2 dny zdravotního volna navíc

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.
Lenka Jará

Drobečková navigace:

Home Detail pozice