Technický HELPDESK pro zákazníky v nesnázích(Hradec Králové)

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/yni, který/á se bude starat o technické požadavky a přání našich zákazníků a zároveň bude pomocnou rukou i pro naše zákaznické centrum a jejich dotazy. Jestli máš rád/a technologie a komunikace s lidmi tě baví, tak neváhej a přidej se k nám!
Pracujeme na 2 směny: 08:00 – 16:30 a 12:30 – 21:00.

Co budeš dělat?

- Staneš se podporou pro naše zákazníky, kterým budeš poskytovat informace o jejich službách (telefonicky a písemně) a zajišťovat jejich bezproblémový provoz.
- Získáš možnost osobně poskytovat technickou podporu nejen zákazníkům, ale i ostatním kolegům, kteří se setkají s poruchou/výpadkem služeb. V těchto situacích pak spolu s týmem můžeš řídit komunikaci se zákazníky a koordinovat celé řešení. Právě komunikace je nejdůležitější, aby naši zákazníci vždy věděli, kdy bude porucha vyřešena a jakým způsobem.
- Součástí tvé agendy bude i trocha detektivní práce, a to konkrétně při odhalování příčin, které by mohly výpadek služby způsobit.

Koho do svého týmu hledáme?

- Kolegu/yni se SŠ vzděláním, který/á se nelekne práce s počítačem a orientuje se ve světě mobilního a fixního internetu (nastavení wifi, možnosti připojení,…).
- Oceníme tvůj aktivní zájem o novinky na trhu, abychom našim zákazníkům poskytovali stále skvělou péči.
- Aby se ti práce dařila, měl/a bys umět angličtinu na základní úrovni a ovládat i techniky jednání se zákazníky. Ale neboj, vše tě pořádně naučíme, aby sis byl/a v komunikaci se zákazníky jistý/á.

Na co se u nás můžeš těšit?

- Práci s nejmodernějšími technologiemi a těmi nejlepšími kolegy. :-) 
- Finanční ohodnocení, které tě potěší a k němu navíc neomezený tarif včetně 20 GB dat s telefonem dle vlastního výběru.
- Stravenky, 5 týdnů dovolené + 2 dny osobního volna a 1 den pro dobrý skutek.
- 10 000 Kč ročně na benefitech, za které si můžeš pořídit dovolenou, sportovní vyžití nebo třeba nějaký adrenalinový zážitek. Každý si vybere to své. :-) 
- Více se dozvíš na pohovoru.

Tak neváhej a poznej nás!

Kontakt

Eva Sodomková