Specialista správy produktového portfolia - poloviční úvazek

Popis pozice:

Hledáme organizačně a komunikačně zdatného kandidáta na pozici Specialista správy produktového portfolia. Hlavní náplní práce je správa produktového katalogu, ve kterém jsou evidovány všechny služby, které T-Mobile nabízí svým zákazníkům (tarify, služby, datová zvýhodnění, slevy atd.). Pro každou z těchto služeb je nutné v katalogu nastavit set parametrů (platnost od-do, cena, výlučnosti, vlastnosti atd.). Pozice je úzce spjata s vývojem nových marketingových propozic, které ve finále musí být do katalogu zaneseny.

Hlavní zodpovědnosti:

- Nastavování nových propozic do katalogu služeb
- Spolupráce s Marketingem a IT na definici a vývoji nových marketingových propozic
- Koordinace dalších týmů, u konfiguračních změn vybraných služeb
- Testování nových produktů
- Dodržování SLA na time to market
- Zodpovědnost za správně nastavený produkt, který je nabízen zákazníkům

Požadavky:

- VŠ vzdělání
- Organizační a komunikační dovednosti
- Pečlivost a systematičnost
- Vysoká proaktivita a logické uvažování
- Znalost MS office
- Pokročilá znalost AJ (specifikace požadavků a dokumentace je v AJ)
- Příležitostná práce o releasových víkendech

Nabízíme:

- práci v dobrém kolektivu
- příležitost k odbornému rozvoji a seberealizaci
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké mobilní telefony, cafeteria, zdravotní péče, 5 týdnů dovolené a osobní volno
- roční bonusy,stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, slevy na firemní produkty i slevy třetích stran, vzdělávání, školení, firemní akce

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.