SENIOR SPECIALISTA ROZVOJE - Back Office

Hledáme do týmu kolegu/kolegyni, který se bude orientovat v našich procesech a provozu a bude mít konkrétní procesy a projekty ve své péči. :-)

Co u nás budeš dělat?

Budeš nejbližší podporou pro vedoucí týmů a pravou rukou manažera oddělení. :-) Nahlédneš pod pokličku fungování a řízení celého oddělení Back office.

Tvým úkolem bude spolupracovat zejména na tvorbě a aktualizaci procesů, často budeš i u jejich úplného zrodu. Důležité bude zajistit co nejlepší nastavení a fungování. Často to budeš právě ty, kdo bude zastupovat oddělení BackOffice při vyjednávání s ostatními partnery ve společnosti. Tvoje práce bude náročná, ale velmi důležitá pro fungování celého oddělení!

Budeš spolupracovat na každodenním řízení provozu oddělení, organizovat kapacity, a také řídit transformační/změnové aktivity. Čeká tě spousta zajímavé práce a prima parta lidí. :-)

Koho do našeho týmu hledáme?

Hledáme kolegu nebo kolegyni se SŠ vzděláním, který/á se nezalekne práce s počítačem a umí pracovat na pokročilejší úrovni především s Excelem a Accessem.
Oceníme tvůj proaktivní a flexibilní přístup k řešení problémů a smysl pro dotahování věcí do zdárného konce.
Aby se ti práce dařila, měl/a mít analytické myšlení, smysl pro detail, a také schopnost vlastního úsudku a samostané rozhodování.
A pokud k tomu přidáš znalost AJ na komunikativní úrovni (četba textů, příležitostná definice požadavků do projektů), jsi člověk, kterého hledáme. :-)

Na co se u nás můžeš těšit?

Práci s fajn lidmi, otevřené a přátelské prostředí.
Flexibilní pracovní dobu s možností home-office.
Práci na plný úvazek ve velké, mezinárodní a stabilní společnosti s dvacetiletou tradicí v ČR.
Nejnovější typ telefonu a hodně zajímavý tarif našlapaný spoustou dat.
Stravenky v hodnotě 115 Kč na den.
10 000 Kč ročně na benefitech, za které si můžeš pořídit dovolenou, sportovní vyžití nebo třeba nějaký adrenalinový zážitek. Každý si vybere to své. :-) 
5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna ročně.
Slevy u partnerů (fitness, kultura, zábava...).

Kontakt

Eva Sodomková