Junior Linux administrátor

Co budete dělat?

Realizace projektů malého i velkého rozsahu, stanete se odborníkem v oblasti datových center, serverů, virtualizace a dalších zajímavých řešení.

Čeká vás

Řešení provozních problémů na systémech Linux/Unix.
Údržba a rozvoj linuxových/unixových systémů a podpůrných systémů pro běh IT infrastruktury .
Aktivní spolupráce s kolegy z ostatních technických týmů na projektech a standardní podpoře.
Implementace, upgrade a provoz nových řešení v rámci IT i celé firmy.
Tvorba a aktualizace dokumentace jednotlivých řešení.

Co potřebujete/co byste měl/a umět

Znalost serverového prostředí OS Linux (RedHat, CentOS), znalost síťových komunikačních protokolů.
Přehled aktuálních HW platforem enterprise řešení.
Angličtina Střední (technická) dostatečná pro porozumění dokumentace a komunikace o komplexních problémech s podporou dodavatele včetně telefonické
Samostatnost při řešení problémů, spolehlivost.
Pečlivost a schopnost dotahovat věci do úspěšného konce.
Schopnost otevřeně komunikovat a spolupracovat v rámci týmu.

Znalost výhodou: Satellite, Ansible, collectd, elastic, nagios, syslog, grafana

Co nabízíme

Možnost učit se nové věci
Rozvoj v oblasti aktuálních trendu IT – Automatize a Cloud řešení (OpenStack, docker, Kubernetes)
Profesní růst a certifikace
Různorodou a zajímavou práci v široké oblasti projektů
Zkušenost spravovat velké enterprise prostředí s využitím automatizačních nástrojů
5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna + 1 den pro dobrý skutek
Služební telefon a služební tarif
Stravenková karta, Cafeterie, Penzijní připojištění

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s.
Linda Botková