Big Data Analytik

Rádi řešíte komplexní úlohy a chcete se podílet na využití moderních platforem pro zefektivnění už existujících procesů a hledání nových možností jejich využití?
Staňte se součástí týmu který zpracovává opravdu velká data, stovky milionu, miliardy denně a podporuje důležité firemní i celospolečenské procesy.

Kromě aktivního uchopení současných aktivit a aplikací by vám neměla chybět ochota se rozvíjet, analyticky, vývojářsky nebo podporou provozu, dle vašich preferencí a možností.

Pro agilní Big Data tým hledáme novou posilu, která bude zodpovědná za návrh a rozvoj Big Data platformy v naší společnosti.

Co budete dělat

  • analýzu dopadů enterprise projektů na stávající procesy, aplikace, služby
  • business konzultace a návrh řešení integrace dat do DWH, reportingu
  • podporu aplikací, procesů a reportů, návrh a tvorba nástrojů pro analýzu a monitorování běhu

Koho hledáme

Na pohovoru nás bude zajímat, zda...

  • máte dobrý rozhled v telco oblasti. Výhodou je oblast zpracování dat o telco provozu
  • umíte komunikovat s business zákazníky a dodavateli (v češtině i angličtině)
  • máte povědomí o metodách a vzorech pro zpracování/integraci dat
  • vám nechybějí zkušenosti s data warehousem/big data: ETL, reporting, data modelling

Zeptáme se i na...

  • SQL
  • shell skriptování
  • Unix/Linux, Oracle, Netezza, Cloudera
  • Javu
  • Excel

Co vám nabízíme

Práce ve firmě, která je posedlá novými technologiemi, má spoustu výhod.

  • Mobilní telefon dle výběru – iPhone nebo Android, je to na vás. Každé tři roky dostanete příspěvek 23 100 Kč na nový, když budete chtít
  • Zaměstnanecký tarif za pár korun. Neomezené volání i SMS a k tomu 20 GB dat
  • 75% sleva až na 8 služeb T-Mobile
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna a 1 den na dobročinnou činnost
  • Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně. Služby z oblasti sportu a kultury, příspěvky na dopravu, dovolenou nebo jazykové kurzy…
  • MultiSport karta pro vás, pro doprovod i dítě. Volné nebo zlevněné vstupy do stovek sportovních a relaxačních zařízení
  • Penzijní připojištění
  • Slevy na nákup zboží a produktů našich partnerů
  • Denní příspěvky na stravování
  • Zdravotní péče ve smluvním zdravotním centru

Místo práce

Tomíčkova 2144/1, 148 00  Praha-Chodov, Česká republika

Obor

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Telekomunikace

Pracovní poměr

Práce na plný úvazek