Application Administrator

Baví Vás práce v provozu, ale potřebujete změnu? Aktuálně hledáme administrátora s možností rozvoje v oblasti LDAP.

Náplň práce:

  • zajištění provozu aplikací na různých platformách převážně Java
  • analýza a pomoc při řešení nahlášených incidentů v aplikaci, rozhraních, v datech
  • nasazení nových verzí aplikací na produkčním a testovacím prostředí
  • spolupráce na dalším rozvoji systémů
  • monitoring svěřených aplikací
  • držení pohotovosti 24/7 cca 5 dní v měsíci

Budete potřebovat:

  • znalost prostředí Linux/UNIX (Red Hat) a Windows
  • zkušenost s některým z aplikačních serverů (např. Jboss)
  • znalost Active Directory
  • základní znalosti v SQL, PL/SQL
  • schopnost analyzovat chyby a hledat jejich příčiny
  • alespoň základní znalost AJ - potřebné pro práci s manuály.
  • ochota občasné práce na pohotovosti

Co nabízíme:

Práce ve firmě, která je posedlá novými technologiemi, má spoustu výhod.

  • Mobilní telefon dle výběru – iPhone nebo Android, je to na vás. Každé tři roky dostanete příspěvek 23 100 Kč na nový, když budete chtít
  • Zaměstnanecký tarif za pár korun. Neomezené volání i SMS a k tomu 20 GB dat
  • 75% sleva až na 8 služeb T-Mobile
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny osobního volna a 1 den na dobročinnou činnost
  • Benefity v hodnotě 10 000 Kč ročně. Služby z oblasti sportu a kultury, příspěvky na dopravu, dovolenou nebo jazykové kurzy…
  • MultiSport karta pro vás, pro doprovod i dítě. Volné nebo zlevněné vstupy do stovek sportovních a relaxačních zařízení
  • Penzijní připojištění
  • Slevy na nákup zboží a produktů našich partnerů
  • Denní příspěvky na stravování
  • Zdravotní péče ve smluvním zdravotním centru

Místo práce

Tomíčkova 2144/1, 148 00  Praha-Chodov, Česká republika

Obor

IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj

Pracovní poměr

Práce na plný úvazek