OPERÁTOR/KA KONTAKTNÍHO CENTRA (MLADÁ BOLESLAV) - BRIGÁDA

Čemu se budete věnovat

Náplň práce:

  • Vzdálená uživatelská podpora v prostorách ŠKODA AUTO Mladá Boleslav spojená s hlasováním v rámci zaměstnaneckého průzkumu v prostředí ŠKODA (Stimmungsbarometer).

Podpora uživatelů v rozsahu:

  • Poskytnutí základních informací spojených s průzkumem
  • Správa uživatelských přístupů potřebných k hlasování
  • Výdej a evidence IT techniky

Koho hledáme

  • Komunikativnost, příjemné vystupování, ochota pomoci, vstřícnost
  • Zkušenosti v oblasti administrativy
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Komunikace v AJ/NJ výhodou

Co vám nabízíme

  • Období:

Příprava a zaškolení: 22-25. 9. 2020
Podpora: 29. 9. – 16. 10. 2020
Ukončení: 19 – 21. 10. 2020

  • Pracovní doba: PO-PA 4-8 hodin denně (flexibilně, v rozmezí 6:00 - 22:00)
  • Odměna: 150,-Kč za odpracovanou hodinu
  • Počet volných pozic: 6-8

Místo práce

Sirotkova 1242, 293 01  Mladá Boleslav-Mladá Boleslav II, Česká republika

Obor

Administrativa, Zákaznický servis

Pracovní poměr

Práce na zkrácený úvazek

Kontakt

T-Mobile Czech Republic a.s./ Slovak Telekom a.s.
Aneta Kabátníková