Trenér prodejních dovedností D2D pro region Čechy

Co u vás hledáme ?

• Ochotu cestovat po regionu a být v terénu s obchodníky
• Zkušenosti s prodejem, a hlavně schopnost učit ostatní těmto dovednostem
• Základní zkušenosti s vedením tréninku a schopnost předat zpětnou vazbu
• Musíte mít rád prodej v terénu, který je pro D2D specifický a komunikaci se zákazníky
• Ochota pracovat na IČO s atraktivním odměňovacím systémem

Co u nás budete dělat (popis pozice)

• Věnovat se rozvoji prodejních dovedností D2D obchodníků na pobočkách v daném regionu (region Čechy)
• Učit naše prodejce konceptu prodeje (konzultativní styl prodeje), který v našem prodejním kanálu D2D používáme – prodáváme produkty T-Mobile
• Spolupracovat s teamleadery, kteří vedou pobočky v daném regionu, a na základě jejich podnětů a potřeb rozvíjet prodejní dovednosti jejich obchodníků
• Stínovat prodejce v terénu, sbírat a předávat zpětnou vazbu
• Na základě zjištěných skutečností, identifikovaných nedostatků, a také na základě poptávky od teamleaderů realizovat rozvojové tréninky prodejních dovedností pro prodejce z relevantních poboček
• Produktové školení nových obchodníků v daném regionu

Co pro vás máme?

• Atraktivní provizní odměňovací systém
• Propracovaný systém her a motivačních soutěží o zajímavé ceny
• Budete pracovat pro našeho obchodního partnera Greg Hamm s.r.o.
• Budete využívat moderní prodejní pomůcky a nástroje (například tablet s neomezeným internetem, aplikace na podporu prodeje, vozový park)
• Slevu na služby T-Mobile pro vás a vaše rodinné příslušníky

Místo práce

Mlýnská 60/2, 160 00  Praha-Bubeneč, Česká republika

Obor

Administrativa, Prodej a obchod, Telekomunikace

Odměna

30000-50000 Kč/měsíc

Pracovní poměr

Práce na plný úvazek