Posila zákaznického centra v Hradci Králové

Získejte práci, kde za sebou uvidíte jasné výsledky a kde se budete do práce těšit. Proč? Protože jsme dobrá parta, ale to posoudíte sám/a. Navíc si to v práci umíme udělat hezké a motivovat se vzájemně k lepším výsledkům třeba soutěžemi o slevové poukazy nebo třeba rovnou o parádní dovolenou. Loni se jelo do Dubaje, letos do Thajska a Itálie. Kam s námi pojedete příště vy :-)?

Každý den přicházíme do práce s tím, abychom se postarali o pohodlí našich zákazníků. Ti se mohou spolehnout na to, že zodpovíme všechny jejich dotazy a pomůžeme jim i v případě problémů a poruch. Navíc jim během společného hovoru představíme naše nové služby a případně i zrealizujeme jejich objednávku. Je to pestré, že? A to nás na práci baví. Nepracujeme rutinně ani nepapouškujeme předem připravené dialogy, takže ani o zábavu u nás není nouze.
Střídáme se na směnách od 08:00 do 21:00 (směna je ale klasická = 8,5h denně). O víkendech (a svátcích) pracujeme čím dále méně. Z devíti týdnů chodíme pravidelně dva víkendy, jen pokud je horší provoz, tak jsou pracovní víkendy tři, ale to je vážně maximum. :-). O víkendech končíme již v 17:00! :-)

Na co se u nás můžete těšit?

• Protože si práce se zákazníky vážíme, umíme naše kolegy i náležitě ocenit. Fixní část mzdy činí 18 000 Kč a k ní máme ještě 10 000 Kč bonusovou složku. Rozhodně ale nemusíte skončit na 28 000 Kč hrubého měsíčně. Naši nejlepší kolegové (25 %) si průměrně dosáhnou i na více než 45 000 Kč!
• Stravenky, 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna bereme jako samozřejmost. Navíc ti ale nabídneme nejnovější telefon dle vlastního výběru a k němu neomezený tarif s 20 GB dat
• V rámci našeho benefitního systému se pak můžete těšit na 10 000 Kč ročně, které využijete třeba na sport, dovolenou nebo kosmetiku a mnoho dalšího

Máte ukončenou střední školu nebo vyučení, zvládáte práci na počítači (Microsoft Office) a komunikace s lidmi vám není cizí? Pak nám dejte o sobě vědět a třeba další výhra exotické dovolené čeká právě na vás!

Kontakt

Eva Sodomková