Příběhy našich kolegů

Work-life balance

Rovnováha mezi pracovním a osobním životem je pro nás důležitá. Chceme, aby naši zaměstnanci chodili do práce rádi a odpočatí. Podporujeme naše zaměstnance, kteří mají zajímavé koníčky.

Jitka tancování a sport – propojení pracovního života a volného času, po práci legrace

Pracuji jako Koordinátorka řízení projektů a obchodních nabídek. Po práci si obvykle pročistím hlavu pohybem nebo tancem. Už od malička mám ráda pohyb, a proto se tanec stal součástí mého života. Sice se mu nevěnuji profesionálně, přesto intenzivně trénuji a pomáhám s organizací tanečních představení.

CSR - Corporate Social Responsibility

Kromě firemních aktivit v oblasti společenské odpovědnosti podporujeme i zaměstnance, kteří se sami angažují v charitativních projektech.

Lída odpovědnost v práci i po práci

Můj pracovní týden má vždy šest dní. I když intenzivně celý týden pracuji jako interní trenér v T‑Mobile, vždy si najdu čas pro stacionář Letohrádek Vendula, zařízení pro mentálně a tělesně postižené. Snažím se pomáhat klientům zařízení podle svých sil a možností – vidím pak, jak je pro ně moje práce vítaným zpestřením.

Development

Vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců je pro nás důležitý. I proto jsme se mimo využívání klasických forem rozvoje rozhodli založit interní T-Mobile Univerzitu, na které může studovat každý a zadarmo.

Lukáš nastoupil do T‑Mobile jako konzultant prodejny, dnes je manažerem největší prodejny v ČR

Práce manažera na prodejně je velmi rozmanitá. Je třeba se neustále rozvíjet a dělat práci na plný plyn. V průběhu své kariéry jsem se neustále vzdělával a rozšiřovat si obzory.Kromě své běžné činnosti předávám své znalosti v roli interního trenéra. Mohu tak rozvíjet kolegy, měnit svůj přístup k nim a hledat nové příležitosti pro další vzdělávání.

Diversity

Podporujeme různorodost a stejné šance pro všechny.

Ablorh „afromoravák“ v ČR, obchodování v malém na burze, soužití s okolím

Pocházím z Ghany, ale v ČR žiji již 27 let. V T‑Mobile se věnuji péči o IT infrastrukturu spolu se svým týmem. Veškerou energii věnuji své práci, hlavně mně baví spolupracovat s kolegy. Ve svém volném čase se věnuji rodině, trochu sportuji, spolupracuji s neziskovkami, případně pomáhám okolí.

Inovace

Inovace hýbou nejen světem, ale i naší společností. I uvnitř firmy pořádáme inovační soutěže a ty nejzajímavější nápady realizujeme a přinášíme našim zákazníkům.

Pavel projektový manažer, který je snílkem, toužícím po lepším světě.

Každý den se dostávám do kontaktu s nejnovější technologií a experty ve svém oboru. Díky těmto zkušenostem, podpoře a možnostem v T-Mobile se mi podařilo realizovat vlastní sny v podobě inovací, které ostatním lidem v budoucnu ušetří nervy, peníze a zároveň přispějí k ochraně životního prostředí.

Spokojenost zákazníka

Spokojenost zákazníka u nás není jenom vyhlášení uvedené na papíru. Je součástí naší firemní DNA a my děláme všechno pro to, aby to mohli naši zákazníci potvrdit.

Honza

Honza – v oddělení zákaznických podnětů a stížností se často setkávám s negativními požadavky nebo stížnostmi, u kterých musím dělat mnoho důležitých rozhodnutí. Proto je pro mě důležité dočerpat energii, ideálně někde v přírodě. Vysoko v horách nebo na skalách, případně adrenalinová jízda na horském kole – tam všude jsem ve svém živlu.

Drobečková navigace:

Home Příběhy našich kolegů